NDESHJA E RADHËS

Mediat, U19

U19/ Dita e Apolonisë, ndaj Hajduk Split në Fier

U19/ Dita e Apolonisë, ndaj Hajduk Split në Fier

Postuar nga:

Shpëndaje në:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Sot në 14:00 në ‘Loni Papuçiu’ të Fierit, për UEFA Youth League, turi i dytë eliminator, Apolonia- Hajduk Split. Në turin e parë bardhjeshilët U19 kaluan me dy takime (1-1 dhe 3-1) Astanën nga Kazakistani. Ndeshja e kthimit në Kroaci (Split), më 2 nëntor 2022

Klubi njofton: Apolonia U19 nen drejtimin e trajnerit Bledar Borova i ka dhene doren e fundit pergatitjeve per sfiden e sotme ndaj kroateve te Hajduk Split per Uefa Youth League. Ndeshja do te luhet ne stadiumin “Loni Papuciu” ne oren 14:00 Ekipi per 3 dite eshte grumbulluar ne Durres ku ka vazhduar pergatitjet me intensitet te larte. Te gjithe futbollistet se bashku me stafin drejtues jane te vetedijshem per rendesine e kesaj ndeshje dhe per forcen e kundershtarit, por jane te bindur se do te japin maksimumin ne fushe dhe do te bejne gjithcka per te arritur nje rezultat pozitiv. Ata u bejne thirrje sportdasheseve fierake qe te jene sa me te shumte ne kete ndeshje decizive. Lista e lojtareve te grumbulluar

Lajme e fundit

×