NDESHJA E RADHËS

Akademia, Ndeshjet e javes

Dinamo City- Apolonia U-17, 1-0

Dinamo City- Apolonia U-17, 1-0

Postuar nga:

Shpëndaje në:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

FK Apolonia u përball sot me FC Dinamo City në Kompleksi Sportiv “FC Dinamo”.
Ndeshja qe një përplasje e vërtet midis dy skuadrave. Lojtarët e Apolonisë bënë një lojë që nuk ishte në nivelin e tyre dhe zhgënjyen Klubin dhe ndjekësit e ndeshjes.
FC Dinamo City arriti të siguronte një fitore të ngushtë me rezultatin 1-0, kurse skuadra jonë e drejtuar nga Endri Lagji që vinte pas një humbje të mëparshme me Laçin, bëri përsëri humbje.

 

 

Lajme e fundit

×