NDESHJA E RADHËS

Akademia, Ndeshjet e javes

Meshkuj: U17 KF Vllaznia- FK Apolonia 2-0

Meshkuj: U17 KF Vllaznia- FK Apolonia 2-0

Postuar nga:

Shpëndaje në:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Ndeshja e U17 midis KF Vllaznia dhe KF Apolonia e luajtur në Shkodër përfundoi me rezultatin 2-0 në favor të Vllaznisë.
Golat për Vllazninë u shënuan nga lojtarët Klenis Smakaj në minutën e 59-të dhe Xhesild Kapllanaj në minutën e 61-të, duke e çuar atë drejt fitores.
Apolonia vazhdoi të luftojë në fushën e lojës, por pa rezultat.
Pas kësaj ndeshje U17 FK Apolonia renditet e 7-ta në klasifikim me 13 pikë.

Lajme e fundit

×