NDESHJA E RADHËS

Akademia, Ndeshjet e javes

Apolonia U16 barazon me Partizanin

Apolonia U16 barazon me Partizanin

Postuar nga:

Shpëndaje në:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Në përballjen e javës së pestë të Kampionatit “Abissnet Superiore U16 meshkuj FK Apolonia u përball me FK Partizani, e cila përfundoi me
rezultatin 1-1.
Në minutën e 25-të, Musa Lleshaj i Partizanit shënoi golin e parë të takimit, ndërsa në minutën e
32-të, Klaus Qefalia i Partizanit shënoi një autogol, duke barazuar rezultatin.
Lojtarët bënë përpjekje për të gjetur rrugën drejt portës kundërshtare, por pa rezultat.
Kështu ndeshja perfundoi me barazim dhe FK Apolonia kështu del e palumtur nga kjo ndeshje në shtëpi.

Lajme e fundit

×