NDESHJA E RADHËS

Akademia, Ndeshjet e javes

FK Apolonia U14- FK Partizani, 0-7

FK Apolonia U14- FK Partizani, 0-7

Postuar nga:

Shpëndaje në:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Në një përballje sfiduese të kampionatit “Abissnet Superiore U14”, FK Apolonia u përball me U14 e Partizanit.
U 14 Apolonia u mund nga Partizani me një rezultat përfundimtar 0-7.
Kështu U14 e Apolonisë pësoi një humbje të thellë në shtëpi. Kjo skuadër e drejtuar nga trajneri Nerton Fejzulla ka disa ndeshje radhazi që humb.
Pavarësisht nga rezultati e dështimi i sotëm trajneri, lojtarët dhe stafi i FK Apolonia duhet të ndryshojnë rrjedhën e kësaj skuadre në gara dhe ti përballojnë ashtu siç bëjnë të gjitha skuadrat e Akademisë së FK Apolonia, në sfidat e ardhshme.
Reflektimi i thellë do ta ndryshojë fatin e kësaj skuadre.

Lajme e fundit

×