NDESHJA E RADHËS

Akademia, Ndeshjet e javes

U-17 Meshkuj, FK Apolonia- KF Vllaznia, 0-2

U-17 Meshkuj, FK Apolonia- KF Vllaznia, 0-2

Postuar nga:

Shpëndaje në:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

U-17, FK Apolonia, u përball me FK Vllaznia në Fier. Neshja perfundoi rezultat 0-2.
Golat për Vllazninë u shënuan nga Orges Spahija në minutën e 60-të dhe nga Aldo Medha në minutën e 68.
Pavarësisht nga humbja, ekipi ynë ka treguar përkushtim dhe vendosmëri në fushën e lojës.
Apolonia dominoi dhe bëri një ndeshje shumë të morë, por 2 gabime të lojtarëve tanë përfunduan në 2 gola kundër nesh. 

Lajme e fundit

×