NDESHJA E RADHËS

Akademia, Ndeshjet e javes

Apolonia U-13 fiton 1-2 me Dinamo City

Apolonia U-13 fiton 1-2 me Dinamo City

Postuar nga:

Shpëndaje në:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Sot, ekipi U-13, FK Apolonia, u përball me FC Dinamo City duke e fituar ndeshjen në Tiranë.
Golat nga ekipi ynë u shënuan nga Guri Saliaj në minutën e 30+3′ dhe Deon Fehimi në minutën e 30+23′.
FC Dinamo City arriti të shënojë një gol të vetëm, të cilin e realizoi Gjon Gjoni në minutën e 30+29′.
Përfundimi i ndeshjes ishte në favor të FK Apolonia me rezultatin 2-1.
Kjo fitore tregon përpjekjen dhe aftësitë e ekipit tonë,  të Akademisë Junior FK Apolonia.

Lajme e fundit

×